Sergio PININFARINA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Група на либералите и демократите - Член
  • 13-12-1985 / 01-07-1988 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 01-07-1988 : Partito liberale italiano (Италия)

членове 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки с Австрия
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с Австрия
  • 21-01-1987 / 01-07-1988 : Комисия по социални въпроси и заетост

Заместник 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 21-01-1987 / 01-07-1988 : Комисия по транспорт и туризъм