Pedro Augusto PINTO : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член

Национални партии 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (Португалия)
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Social Democrata (Португалия)

членове 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по бюджетен контрол
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 16-12-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея

Заместник 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране