Lars POULSEN : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 13-10-1986 / 24-07-1989 : Група на Европейските демократи - Член

Национални партии 

  • 13-10-1986 / 24-07-1989 : Det konservative folkeparti (Дания)

членове 

  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по развитие и сътрудничество

Заместник 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетите