Christiane PAPON : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 29-10-1987 / 24-07-1989 : Група на Европейския демократичен алианс - Член

Национални партии 

  • 29-10-1987 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Франция)

членове 

  • 12-11-1987 / 09-03-1988 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 17-11-1987 / 24-07-1989 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 09-03-1988 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка

Заместник 

  • 17-11-1987 / 24-07-1989 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 17-11-1987 / 24-07-1989 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите