Roger PALMIERI : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-07-1987 / 24-07-1989 : Група на Европейската десница - Член

Национални партии 

  • 01-07-1987 / 24-07-1989 : Front national (Франция)

членове 

  • 18-11-1987 / 09-10-1988 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Комисия по институционални въпроси

Заместник 

  • 18-11-1987 / 24-07-1989 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите