Nikolaos PAPAKYRIAZIS : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

Председател 

  • 17-11-1994 / 10-07-1995 : Делегация за връзки с България и Румъния
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-България
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-България

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по петициите
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-България
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Румъния
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-България
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външноикономически отношения
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по петициите

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Румъния