Tom G. O'DONNELL : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fine Gael Party (Ирландия)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки с Швейцария
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с Швейцария
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране

Заместник 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по транспорт
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии