Bernard PONS : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 30-04-1985 : Група на Европейския демократичен алианс - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 30-04-1985 : Rassemblement pour la République (Франция)

членове 

  • 26-07-1984 / 10-03-1985 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 26-07-1984 / 30-04-1985 : Комисия по външноикономически отношения
  • 12-02-1985 / 30-04-1985 : Делегация за връзки със страните от Северна Европа и Северния съвет

Заместник 

  • 26-07-1984 / 30-04-1985 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии