Spiridon KOLOKOTRONIS : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

Заместник-председател 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии

членове 

  • 18-04-1985 / 20-01-1987 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 09-09-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора

Заместник 

  • 16-04-1985 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите