Frode KRISTOFFERSEN : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Det Konservative Folkeparti (Дания)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Полша
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Полша
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-България
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 29-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Латвия
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Латвия

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия