Michael L. KILBY : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на Европейските демократи - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Обединено кралство)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по външноикономически отношения
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки с Австрия
  • 18-04-1985 / 20-01-1987 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с Австрия
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с Малта
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост

Заместник 

  • 26-07-1984 / 17-04-1985 : Комисия по бюджетен контрол
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика