Wolfgang HACKEL : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

членове 

  • 02-12-1985 / 20-01-1987 : Комисия по бюджетите
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с Канада
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетите
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със Съюза на съветските социалистически републики