Benedikt HÄRLIN : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група Дъга: Федерация на Зеления алианс- Европейска алтернатива, Агалев-Еколо, Датското народно движение срещу членство в Европейската общност и Европейски свободен алианс в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Bündnis 90/die Grünen (Германия)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по бюджетен контрол
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 21-01-1987 / 13-09-1988 : Делегация за връзки със Съюза на съветските социалистически републики
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии

Заместник 

  • 13-12-1984 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост