Altiero SPINELLI : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Група на комунистите и съмишлениците - Асоцииран
  • 11-02-1985 / 23-05-1986 : Група на комунистите и съмишлениците - Заместник-председател

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 23-05-1986 : Indipendenti di sinistra (Италия)

Председател 

  • 26-07-1984 / 23-05-1986 : Комисия по институционални въпроси

членове 

  • 26-07-1984 / 23-05-1986 : Комисия по бюджетите