Julén GUIMON UGARTECHEA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1986 / 17-12-1986 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото
  • 18-12-1986 / 05-07-1987 : Група на Европейските демократи - Член

Национални партии 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Demócrata Popular (Испания)

членове 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Комисия по политически въпроси
  • 20-02-1987 / 05-07-1987 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите