Colette GADIOUX : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Франция)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по правата на жените
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка

Заместник 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по правата на жените