Konstantinos FILINIS : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 28-01-1985 / 16-02-1988 : Група на комунистите и съмишлениците - Член
  • 17-02-1988 / 24-07-1989 : Група на комунистите и съмишлениците - Заместник-председател

Национални партии 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Ελλινικη Αριστερα (Гърция)

членове 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки с Канада
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с Канада
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки с Канада
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с Канада

Заместник 

  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Комисия по земеделие, рибно стопанство и хранителни продукти
  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по развитие и сътрудничество