André ROSSI : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Група на либералите и демократите - Член
  • 13-12-1985 / 05-09-1986 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 12-12-1984 : Parti républicain (Франция)
  • 13-12-1984 / 31-12-1984 : Union pour la France en Europe (Франция)
  • 01-01-1985 / 05-09-1986 : Parti radical (Франция)

членове 

  • 26-07-1984 / 05-09-1986 : Комисия по бюджетите
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка