Roger PARTRAT : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-04-1987 / 10-08-1988 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 01-04-1987 / 10-08-1988 : Union pour la démocratie française - Centre des démocrates sociaux (Франция)

членове 

  • 08-04-1987 / 10-08-1988 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 14-10-1987 / 10-08-1988 : Комисия по институционални въпроси

Заместник 

  • 08-04-1987 / 10-08-1988 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите