Rosario ROMEO : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Група на либералите и демократите - Заместник-председател
  • 13-12-1985 / 16-03-1987 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Заместник-председател

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 16-03-1987 : Partito repubblicano italiano (Италия)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 21-01-1987 / 16-03-1987 : Комисия по институционални въпроси

Заместник 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по институционални въпроси