José António BRITO APOLONIA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Comunista Português (Португалия)

Заместник-председател 

  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Комисия по транспорт и туризъм

членове 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 11-02-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Северна Европа и Северния съвет