Carlos BARRAL AGESTA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Испания)

членове 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите

Заместник 

  • 14-01-1986 / 23-05-1986 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 23-05-1986 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта