Roland BLUM : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 20-03-1986 / 03-04-1987 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член

Национални партии 

  • 20-03-1986 / 03-04-1987 : Union pour la démocratie française (Франция)

членове 

  • 09-06-1986 / 20-01-1987 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 21-01-1987 / 03-04-1987 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите