Carla BARBARELLA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Италия)

Заместник-председател 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по бюджетите
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по бюджетен контрол
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетите
  • 14-03-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора

Заместник 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по проверка на пълномощията
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетен контрол
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по развитие и сътрудничество