Jørgen BØGH : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Група Дъга: Федерация на Зеления алианс- Европейска алтернатива, Агалев-Еколо, Датското народно движение срещу членство в Европейската общност и Европейски свободен алианс в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Folkebevægelsen mod EF (Дания)

Заместник-председател 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Северна Европа и Северния съвет
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Северна Европа и Северния съвет
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Делегация за връзки с Норвегия

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта

Заместник 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост