Rudi ARNDT : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 09-12-1979 : Група на социалистите - Член
  • 10-12-1979 / 23-07-1984 : Група на социалистите - Заместник-председател

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Германия)

членове 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по бюджетите
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия