Louis BAILLOT : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 30-04-1986 / 24-07-1989 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии 

  • 30-04-1986 / 24-07-1989 : Parti communiste français (Франция)

членове 

  • 16-05-1986 / 20-01-1987 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със Съюза на съветските социалистически републики

Заместник 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по политически въпроси