Dario ANTONIOZZI : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Италия)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки с Китайската народна република
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с Норвегия
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетен контрол
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с Китайската народна република

Заместник 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по институционални въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите