José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Група на Европейските демократи - Член
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Група на Европейските демократи - Член на бюрото
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Група на Европейските демократи - Член на бюрото

Национални партии 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Испания)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Испания)

членове 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Северна Европа и Северния съвет
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Източна Европа - Група II
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране

Заместник 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика