Alfons BOESMANS : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Socialistische Partij (Белгия)

членове 

  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Комисия по институционални въпроси
  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по институционални въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора

Заместник 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по политически въпроси