Ettore Giovanni ANDENNA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Италия)

членове 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетен контрол
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с Малта

Заместник 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта