Bruno BOISSIÈRE : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 11-12-1991 / 26-01-1992 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Група на Зелените в Европейския парламент - Заместник-председател

Национални партии 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Франция)

Заместник-председател 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Малта
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Малта
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Малта

членове 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Малта
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по регионална политика, регионално планиране и връзки с регионални и местни власти
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по институционални въпроси