José BARATA MOURA : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Коалиция на левите - Член

Национални партии 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Coligação Democrática Unitária: Partido Comunista Português (PCP) (Португалия)

членове 

  • 29-10-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 29-10-1993 / 18-07-1994 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико

Заместник 

  • 27-10-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Комисия по регионална политика, регионално планиране и връзки с регионални и местни власти
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив