Jürgen BRAND : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 16-11-1993 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 16-11-1993 / 18-07-1994 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Германия)

членове 

  • 02-12-1993 / 18-07-1994 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 17-01-1994 / 31-01-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Финландия
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Финландия