Georgios RAFTOPOULOS : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-11-1993 / 18-07-1994 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии 

  • 25-11-1993 / 18-07-1994 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

Заместник-председател 

  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Кипър

членове 

  • 17-12-1993 / 31-01-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Кипър
  • 17-12-1993 / 18-07-1994 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите