Magda G.H. AELVOET : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Група на Зелените в Европейския парламент - Заместник-председател
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Група на Зелените в Европейския парламент - Председател

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Anders gaan leven (Белгия)

членове 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 19-01-1995 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по правата на жените
  • 14-11-1995 / 15-01-1997 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция