Antonio GRAZIANI : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Заместник-председател

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Италия)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 16-01-1997 / 31-01-1997 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 31-01-1997 / 30-04-1997 : Комисия по външноикономически отношения
  • 10-07-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външноикономически отношения