Lucy NETHSINGHA : 9-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : група „Renew Europe“ - Член

Национални партии 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Liberal Democrats (Обединено кралство)

Председател 

  • 10-07-2019 / 31-01-2020 : Комисия по правни въпроси

членове 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Комисия по правни въпроси
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Делегация за връзки с Арабския полуостров
  • 10-07-2019 / 31-01-2020 : Съвет на председателите на комисии

Заместник 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Комисия по регионално развитие
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Делегация за връзки с държавите от Магреб и Съюза на арабския Магреб, включително съвместните парламентарни комитети ЕС – Мароко, ЕС – Тунис и ЕС – Алжир
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието

Декларации 

Декларация за финансови интереси 

Декларация за уместно поведение