John LONGWORTH : 9-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Независими членове
  • 10-01-2020 / 31-01-2020 : Европейски консерватори и реформисти - Член

Национални партии 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : The Brexit Party (Обединено кралство)

членове 

  • 02-07-2019 / 20-10-2019 : Делегация в Парламентарния комитет Карифорум - ЕС
  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите

Заместник 

  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Комисия по конституционни въпроси
  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Делегация за връзки с Япония

Декларации 

Декларация за финансови интереси 

Декларация за уместно поведение