Elisabeth GUIGOU : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Група на Партията на европейските социалисти - Член
  • 06-09-1994 / 05-06-1997 : Група на Партията на европейските социалисти - Заместник-председател

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 05-06-1997 : Parti socialiste (Франция)

Заместник-председател 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по институционални въпроси

членове 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Комисия по институционални въпроси
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки със страните от Магреба и Съюза на арабския Магреб
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки със страните от Магреба и Съюза на арабския Магреб
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Комисия по институционални въпроси

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Делегация за връзки със страните от Магреба и Съюза на арабския Магреб