Ana PALACIO VALLELERSUNDI : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Испания)

Заместник-председател 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите

членове 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Комисия по петициите
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 16-01-1997 / 16-02-1997 : Комисия по петициите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите

Заместник 

  • 21-07-1994 / 17-01-1995 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Комисия по петициите