José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 14-04-1996 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 15-04-1996 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Испания)

Председател 

  • 29-11-1996 / 15-01-1997 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико

Заместник-председател 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 12-07-1995 / 24-10-1996 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 22-09-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Русия
  • 25-10-1996 / 28-11-1996 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по институционални въпроси

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 18-01-1996 / 15-01-1997 : Комисия по институционални въпроси
  • 22-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по развитие и сътрудничество