Francisca BENNASAR TOUS : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Испания)

Заместник-председател 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по правата на жените
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по правата на жените

членове 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Комисия по правата на жените
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Малта
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Малта
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Малта

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 10-10-1994 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 20-02-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Израел
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Израел
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Израел