Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Испания)

членове 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Чешката република, Словашката република и Словения
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чешка република
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Словашка република
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Израел
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чешка република

Заместник 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Комисия по регионална политика
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите