Gian Piero BONIPERTI : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Група Форца Европа - Член
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Група на Съюза за Европа - Член
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Италия)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите

Заместник 

  • 23-09-1994 / 18-07-1996 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Комисия по земеделие и развитие на селските райони
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Комисия по земеделие и развитие на селските райони