Michael SPINDELEGGER : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1995 / 29-10-1996 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 01-01-1995 / 29-10-1996 : Österreichische Volkspartei (Австрия)

членове 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 19-01-1995 / 29-10-1996 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 07-04-1995 / 29-10-1996 : Подкомисия по парични въпроси
  • 12-07-1995 / 29-10-1996 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 28-11-1995 / 29-10-1996 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Малта

Заместник 

  • 19-01-1995 / 29-10-1996 : Комисия по социални въпроси и заетост