Gerfrid GAIGG : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1995 / 24-01-1996 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 01-01-1995 / 24-01-1996 : Österreichische Volkspartei (Австрия)

членове 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 19-01-1995 / 24-01-1996 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 12-07-1995 / 24-01-1996 : Делегация за връзки със Съединените американски щати

Заместник 

  • 19-01-1995 / 24-01-1996 : Комисия по външноикономически отношения