Gabriele PANIZZI : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-05-1994 / 24-05-1994 : Независими
  • 25-05-1994 / 18-07-1994 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии 

  • 19-05-1994 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Италия)