Holger GUSTAFSSON : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Kristdemokratiska samhällspartiet (Швеция)

членове 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 07-04-1995 / 08-10-1995 : Подкомисия по правата на човека
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея

Заместник 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика