Monica Stefania BALDI : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Група Форца Европа - Член
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Група на Съюза за Европа - Член
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Група на Съюза за Европа - Член на бюрото
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Италия)

Заместник-председател 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите

членове 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по правата на жените
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)

Заместник 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по правата на жените
  • 16-01-1997 / 22-01-1997 : Комисия по регионална политика
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите